Будущее электронных платежей

Електронні платежі

Електронні платежі виразно стають дедалі більшим трендом в сучасному світі платежів. Все більше компаній і клієнтів вибирають електронні платежі і відмовляються від звичайних платежів і чеків, але що далі? Це швидкий огляд того, що ви можете очікувати від електронних платежів в майбутньому.

По-перше, ми знаємо, наскільки сильно COVID-19 вплинув на світ, набагато більше, ніж багато хто з нас могли припускати. Одне з найбільших впливів, наданих COVID-19, проявилося, зокрема в електронних платіжних системах, що призвело до величезного зростання числа користувачів в області онлайн платежів. Наприклад, PayPal, Venmo, Paxum і так далі - всі ці компанії зіткнулися з величезним приростом клієнтів, які стали використовувати ці платформи.

Велика кількість цих людей стали клієнтами платіжних онлайн систем, тому що вони хотіли знайти різні способи проведення платежів і здійснення грошових переказів без особистого контакту з іншими людьми, так як COVID-19 змусив людей дотримуватися соціальну дистанцію. Тому, ці електронні платіжні системи швидко стали нормою для багатьох з нас, особливо для людей, яким цей спосіб платежів найбільше сподобався. Дуже ймовірно, що більшість платежів в майбутньому стануть електронними.

З тих пір, як електронні платежі стали стандартом для багатьох з нас, незабаром ми зможемо побачити майбутнє суспільства без готівкових платежів. Готівкові платежі були найбільш популярним способом оплати в минулому. Проте, люди знаходять більш зручні і безпечні способи здійснення електронних платежів для здійснення сплат за покупки. Місця на кшталт магазинів, аптек, автозаправних станцій вводять все більшу кількість методів здійснення електронних сплат за свої товари і послуги, таким чином люди можуть використовувати свої карти і телефони для оплати в майбутньому, а не гроші.

Безліч людей по всьому світу не мають банківських рахунків, але це незабаром може змінитися. Все більша кількість людей створюють банківські рахунки для онлайн платежів, або вони можуть використовувати альтернативні платформи на зразок PayPal, щоб платити за товари або здійснювати перекази. Це відмінний спосіб для клієнтів легко оплачувати товари, не покидаючи власних будинків.

Наприклад, давайте поглянемо на ринок, що розвивається Південної Америки. Було оцінено, що більше 85% цього ринку займають готівкові платежі. Інша статистика говорить, що близько 39% жителів Південної Америки мають власні банківські рахунки. Швидше за все статистика занижена, так як люди мало довіряють фінансовим інститутам. Проте, можливість працювати зі своїми банківськими рахунками за допомогою телефонів і можливість використовувати конкурентні опції платежів змінить цю тенденцію, особливо на тлі COVID-19. Розвиток ринків показує зростання кількості користувачів альтернативних платіжних методів і онлайн платежів.

Індія також демонструє значний розвиток в області електронних платежів. Тільки близько ⅓ від населення має доступ до інтернету, і тільки 20% населення мають банківські рахунки. Проте, спостерігається значне зростання клієнтів за рахунок COVID-19, що також призвело до зростання електронних платежів. Індійський уряд поставив за мету здійснювати як мінімум один мільярд електронних платежів щодня, чого вони незабаром досягнуть.

Новостна Розсилка

Хочете отримати інформацію про наші спеціальні пропозиції, новини та тенденції? Просто підпишіться на свій електронний лист нижче.

Ми також можемо надіслати вам текстове повідомлення на ваш телефон.

Авторське право © 2021. Всі права захищені.