Как онлайн платежи
меняют наш мир

Практично кожен з нас вибирає сьогодні різні методи онлайн платежів. Однак чи знали ви, що простий перехід від звичайних готівкових платежів до цифрових платежів може значно змінити світ, в якому ми живемо? Ось кілька причин, чому онлайн платежі змінюють сучасний світ.

Відхід від банків

Значна кількість населення світу не мають банківського рахунку, особливо в країнах, що розвиваються. Основною причиною цього є складність потрапляння людей в банки в деяких регіонах, але багато людей або не довіряють фінансовим інститутам, або не бачать сенсу у використанні банківських рахунків. Однак, онлайн платежі дозволяють людям, які не мають банківських рахунків, здійснювати прості цифрові переклади.

Цифрові платежі легко здійснювати за допомогою ноутбука або телефону, які є у величезної кількості людей. Це означає, що люди можуть відкривати банківські рахунки онлайн, переказувати кошти за допомогою онлайн банківських технологій або альтернативних платіжних платформ, або навіть отримувати свою зарплату в режимі онлайн. Люди у віддалених регіонах, де все ж є доступ до інтернету і смартфонам, можуть легко відправляти і отримувати гроші, що є найбільш підходящим для клієнтів, які хочуть висилати гроші членам своєї сім’ї.

Відхід від готівкових розрахунків

З розвитком онлайн платежів, найбільш імовірним видається швидкий відхід від готівкових розрахунків. Все більше число клієнтів вибирають онлайн способи перекладів, з тих пір як покупки товарів і доставка їжі онлайн стали дуже поширеним явищем у багатьох країнах. Таким чином, готівкові платежі поступово виходять з моди. Фактично, деякі торговці і магазини приймають тільки безготівкові платежі, пропонуючи різні варіанти оплати, такі як банківські карти, Paypal, Venmo і так далі.

Позики онлайн

Електронні платежі і покупки онлайн демонструють значне зростання, але онлайн позики також не відстають від них. Велика кількість людей беруть кредити в своїх банках, що займає багато часу (навіть отримати рішення про видачу кредиту). На щастя, ринок онлайн кредитування спрощує завдання отримання позикових коштів без довгих очікувань рішення про видачу кредиту в банку.

Більшість платформ з видачі позик мають менш складні правила з видачі кредитів, що спрощує процес отримання позик для людей з низькими кредитними рейтингами. Також онлайн кредитування дозволяє отримати потрібну інформацію, не виходячи з дому. Додатково, платформи онлайн кредитування потребують менших витратах, ніж фізичні відділення банків. Тому, такі платформи можуть запропонувати клієнтам більш вигідні ставки, ніж банки.

Зростання онлайн продажів

Онлайн торговці зіткнуться зі значним зростанням продажів в наступні роки. Все більша кількість фірм додають або переходять на опцію онлайн торгівлі, таким чином практично кожен власник бізнесу має можливість управляти торгівлею зі свого телефону. Фактично, до 2040 року велика частина товарів і послуг в світі буде продаватися в онлайн режимі. Це відбувається в основному за рахунок факту, що онлайн платежі дуже зручні у виконанні, тому онлайн магазини будуть продовжувати рости, поки все більшу кількість людей переходять на методи онлайн платежів.

Новостна Розсилка

Хочете отримати інформацію про наші спеціальні пропозиції, новини та тенденції? Просто підпишіться на свій електронний лист нижче.

Ми також можемо надіслати вам текстове повідомлення на ваш телефон.

Авторське право © 2021. Всі права захищені.