Почему вы должны выбрать Paycomp
 • Ми пропонуємо цілодобову клієнтську підтримку щодня для використання наших платіжних послуг. Paycomp пропонує легке відкриття рахунків для доступу до всіх своїх послуг. Paycomp відрізняється від численних платіжних платформ за рахунок наявності величезної кількості сервісів в одній платформі.
 • Paycomp – це фантастична платіжна платформа, створена саме для персонального і бізнес використання; наші послуги допоможуть реалізувати всі ваші потреби. Ми дозволяємо нашим клієнтам вибирати між персональним і бізнес рахунком для отримання кращого користувацького досвіду.
 • Paycomp дає можливість своїм клієнтам автоматично оплачувати свої рахунки; ви можете оплачувати ваші щомісячні бізнес рахунки, а також домашні рахунки без будь-яких проблем. Випадки, коли ви забували оплатити важливі рахунки, залишаться в минулому!

 • Ми також дозволяємо своїм клієнтам зручно пересилати гроші з низькими комісіями. Це означає, що наші клієнти з персональними рахунками можуть легко переводити свої гроші сім’ї і друзям в інші країни. Також клієнти, що мають бізнес рахунки, можуть отримувати міжнародні перекази і платити своїм постачальникам в інші країни за низькими тарифами.
 • І персональні, і бізнес рахунки дають можливість клієнтам швидко і зручно переказувати кошти на свої рахунки в Paycomp або назад на локальний банківський рахунок. Більшість процесів повинні бути завершені протягом 3 банківських днів, але деякі клієнти говорять про проведення сплат протягом 1-2 банківських днів!
 • Paycomp дає можливість своїм клієнтам проводити онлайн покупки швидко і безпечно; всього лише натисніть на кілька клавіш і проведіть вашу оплату! Це зручно як для персональних рахунків, з яких здійснюється онлайн похід по магазинах, так і для бізнес рахунків, які потребують закупівлі.
 • Paycomp також робить для власників персональних і бізнес рахунків більш зручний процес по відстеженню своїх доходів і витрат. У нас є дуже простий і зрозумілий інтерфейс, який дозволяє нашим клієнтам відстежити свої гроші. Таким чином, для клієнтів буде зручним відкрити рахунок в Paycomp і відслідковувати історію платежів.
 • Бізнес-клієнти також можуть зробити своє життя зручніше, використовуючи Paycomp для виплати заробітної плати своїм співробітникам. Бізнес-клієнти можуть використовувати щомісячні автоматизовані платежі, щоб пересилати гроші за потрібне співробітникам; таким чином, ваші співробітники отримають гроші вчасно, і вам не треба хвилюватися про це.

 • Ми дозволяємо вам використовувати улюблену кредитну карту для поповнення рахунку в Paycomp безкоштовно! Єдина річ, за яку ви будете платити в цьому випадку – комісії вашого банку.

 • Ми горді собою, роблячи доступ до наших послуг максимально швидким. Надсилаючи і отримуючи гроші іншим користувачам Paycomp, ви витратите мінімум часу. Переказ коштів на ваш банківський рахунок зазвичай займає 1-2 банківських дня; вам не треба чекати довго, як це буває при класичних переказах.
 • Наша команда експертів завжди готова допомогти в будь-який момент часу; ми даємо нашим клієнтам можливість контактувати з нами в будь-який час доби. Виникли проблеми з вашим рахунком, або питання про конкретної послуги? Ми негайно відповімо на всі ваші запитання!
 • Ви хочете придбати даний товар, але на карті не вистачає коштів? Ми пропонуємо можливість розстрочки, таким чином ви можете отримати бажане, оплачуючи товар частинами.

Новостна Розсилка

Хочете отримати інформацію про наші спеціальні пропозиції, новини та тенденції? Просто підпишіться на свій електронний лист нижче.

Ми також можемо надіслати вам текстове повідомлення на ваш телефон.

Авторське право © 2021. Всі права захищені.