Відгуки

Реймонд Руїс

ШВИДКО І ЕФЕКТИВНО

Я завжди був розчарований, якщо платежі займали багато часу. Paycomp працює інакше. Найбільший термін платежу через Paycomp займав до 3 робочих днів, але багато хто з моїх платежів відбувалися протягом 1-2 робочих днів! Цей процес є набагато швидшим, ніж в ммоем банку, в якому подібний платіж займає до 5 робочих днів. Плюс, заповнення платіжних форм займає час, в той час як процес оплати в Paycomp відмінний.

Тріша Карлсон

НАЙДЕШЕВШИЙ СЕРВІС ПЕРЕКАЗІВ

Я витратив багато часу, порівнюючи різні сайти і онлайн платіжні платформи, але була розчарована високими комісіями. Я була дуже рада зареєструватися в Paycomp, тому що вони пропонують найнижчі комісії, які я коли-небудь бачила. Вони не беруть плату за переклад моїх коштів друзям на рахунку Paycomp, і комісії є низькими для переказів іншому посереднику. Я вважаю, що найкращим в даній ситуації є те, що комісія за цифрові переклади є гранично низькою, як і за міжнародні перекази, причому процес проведення переказів є швидким без додаткових витрат!

Аріана Рамірес

КРАЩЕ РІШЕННЯ ДЛЯ АВТОМАТИЗАЦІЇ ОПЛАТИ

Я дуже втомилася, намагаючись оплатити всі мої місячні рахунки. На щастя, Paycomp може вирішити ці проблеми для мене. Все, що потрібно мені зробити, це вибрати опцію автоматичної оплати, щоб всі мої домашні рахунки були оплачені вчасно, і я не хвилювався про прострочені платежі. Нещодавно я знайшла, що можу робити оплату в розстрочку, використовуючи Paycomp і їх автоматизовані сервіси оплати рахунків, таким чином життя для мене стала легше.

Олександр Цера

ЧУДОВО ДЛЯ РОБОЧИХ МІГРАНТІВ

Я висилаю гроші в мою рідну країну як мінімум двічі на місяць. Проте, регулярні цифрові платежі і міжнародні платежі завжди були для мене дуже витратними за рахунок великих комісій, і я ненавиджу приховані комісії. Спасибі Paycomp, вони пропонують мені ті ж сервіси за менші гроші.

Мішель Замора

ЛЕГКО В КОРИСТУВАННІ

Я знайшла багато онлайн платіжних платформ, які були складні у використанні; вони зазвичай мали потребу у великій кількості дій, і для мене вони були незручними. Спасибі Paycomp, я можу використовувати їх для оплати рахунків, переказу грошей, грошових трансферів моїй родині додому, пересилати кошти моїм друзям і багато іншого. Формат сайту є простим і зручним в роботі, тому мені не потрібно витрачати багато часу на здійснення платежів.

Новостна Розсилка

Хочете отримати інформацію про наші спеціальні пропозиції, новини та тенденції? Просто підпишіться на свій електронний лист нижче.

Ми також можемо надіслати вам текстове повідомлення на ваш телефон.

Авторське право © 2021. Всі права захищені.